Украинский  Русский  English 
Логін:
Пароль:
Проволока Акція Прайс лист Марочник сталей и сплавов SiteHeart


Останні новини

Каталог >Сітки захисно-декоративні нержавіючі дротяні ткані виготовляються шляхом перехресного полотняного плетіння круглих або плоских дротів. Сітка з круглих дротів виготовляється з періодичною зміною поперечного розміру чарунку. За рахунок цього створюється візуальний ефект мереживного плетіння, а на великому полотні спостерігається ефект декоративного оздоблення кручений тасьмою. В результаті значно збільшується прозорість сітки при збереженні механічної міцності. Сітка з плоских дротів з квадратними осередками має високу механічну міцність, структура поверхні сітки дає гарний декоративний ефект як на великому полотні, так і на невеликих вставках. Сітки застосовуються в якості захисних огороджень в саунах, для вставок в захисні огородження камінів, як декоративні грати в каналах вентиляції та охолодження, для огородження рухомих травмонебезпечних вузлів машин і механізмів та ін.
* Ціни оптові EXW Харків при 100% передплаті
  Розмір сторони чарунки у світлі, мм Вага, кг Діаметр дроту, мм Опис Ціна Кількість  
  Сітка захисно-декоративна нержавіюча з плоского дроту 0 Сітка виготовляється згідно ТУ У 28.7-32564661-001:2008 з нержавіючого термічно обробленого плоского дроту. Сітка шириною 1,5 м поставляється рулонами масою не більше 80 кг. дог.
 кв. м
Купити
  Сітка захисно-декоративна нержавіюча з круглого дроту 0 2мм Сітка виготовляється згідно ТУ У 28.7-32564661-001:2008 з нержавіючої термічно обробленої дроту діаметром 2мм. Сітка шириною 0,9 м поставляється рулонами масою не більше 80 кг. дог.
 м.пог.
Купити